VIDEO/ Vetëm 8 muajsh dhe di të notojë, mahnit voglushi shqiptar

Me të vërtetë nuk keni parë ende asgjë! Ky bebush që shikoni në video, quhet Francis dhe noton në mënyrë perfekte si 8-muajsh që është. Shty pe r3k 1am3n më poshtë për të lexuar lajmin e plotë: Në një intervitsë për edicionin veror në “Abc news”, mamaja e Francisit ka rrëfyer me detaje se si […]

Continue Reading

E strehoi në shtëpi, por vajza nga Kukësi i mori burrin – VIDEO

Vera ka kaluar një jetë plot pe ng esa dhe ngjarje që kanë shënjuar jetën e saj. Por përveç mbështetjes së bashkëshortit të saj Eqeremit ajo ka pasur të pandarë edhe djalin e saj të vogël Gertianin. Shty pe r3k 1am3n më poshtë për të lexuar lajmin e plotë: Vera tregon historinë e jetës së […]

Continue Reading

Video epike, ja çfarë bën kjo grua kur i shoqi shkon në punë!

Video që do të shihni më poshtë është me të vërtetë epike, transmeton gazeta ditore. Shty pe r3k 1am3n më poshtë për të lexuar lajmin e plotë: A e dini se çfarë bën një grua kur burri i saj shkon në punë, sigurisht që jo? Për të marrë një përgjigje të saktë bëni mirë të […]

Continue Reading

Vendos kamera të fsh.ehta në dhomën e të fejuarës, sho.ko.het nga ajo që shikon – VIDEO

Pamjet e filmuara nga një kamera e fshehtë dëshmojë pamje sho ku es e të një femre e cila bën çdo gjë për të a k uz ua r ish-të fejuarin e saj milioner. Shty pe r3k 1am3n më poshtë për të lexuar lajmin e plotë: Mary Hunt kishte akuzuar ish-të fejuarin se ai kishte […]

Continue Reading

Kallashi publikon mesazhet e Deputetit kosovar që i ofroi 10 mijë euro për të fjetur me të?

Të gjithë këta politikanë dhe këngëtarë të estradës, më kanë ofruar shumë shumë oferta të mira për të pasur lidhje me ta, transmeton gazeta ditore. Shty pe r3k 1am3n më poshtë për të lexuar lajmin e plotë: Kallashi njihet si vallë tare në klu be nate, duke u kthyer shpesh kryefjalë në mediat rozë për […]

Continue Reading

VIDEO/ Kjo nuse shqiptare të.rbohet fare në dasmën e saj

Videot e nuseve që vallëzojnë janë zakonisht “të qeta” dhe të bukura. Shty pe r3k 1am3n më poshtë për të lexuar lajmin e plotë: Mirëpo, kemi edhe raste kur nuset janë pak më “të gjalla” dhe “të çme ndura”. Një video në Facebook shfaq vallëzimin e r rallë të një nuseje me tupanë. Për më […]

Continue Reading

Femra pr.ovo.kon çiftet në rrugë, reagimi i tyre është qesharak – VIDEO

Vajza, si do të vepronit ju po t’ju ndodhte kështu? Një kamerë e fs hehur e bërë diku në Brazil, ka pr ov oku ar çiftet në rrugë. Nj femër e bukur dhe e veshur shkurt, pr ov oko n ç if t et në rrugë duke u përkulur dhe treguar format e saj .s […]

Continue Reading

Dasma që u kthye në m.akth, shakaja e nuses i të.rboi të gjithë- VIDEO

Një in ci de nti i pazakontë e ka kthyer një dasmë në qytetin Turgutlu të Manisas në Turqi ne nje feste qe ka marre famë ndërkombëtare. Shty pe r3k 1am3n më poshtë për të lexuar lajmin e plotë: E gjitha kjo, jo për madhështinë e saj, por se nusja Hatice Koşman 24 vjeç dhe […]

Continue Reading

“Më vjen keq që nuk kam bërë më shumë s.eks kur isha më e re”

Këngëtarja Toni Braxton tregon se pengu më i madh i jetës së saj është se nuk ka bërë më shumë s.e.ks kur ishte e re. Shty pe r3k 1am3n më poshtë për të lexuar lajmin e plotë: 52-vjeçarja tha se duhet të kishte shkuar në parti, të pinte më shumë alkool dhe duhan. Por këngëtarja […]

Continue Reading