Shoferi i autobusit bën për një lek 19-vjeçaren: ku shkon me pantallona kaq të shkurtra? Zbrit poshtë!

Shoferi i autobusit bën për një lek 19-vjeçaren: ku shkon me pantallona kaq të shkurtra? Zbrit poshtë! Shty pe r3k 1am3n më poshtë për të lexuar lajmin e plotë: Një ngjarje e pa zakontë ka ndodhur brenda në autobus në Malmo të Suedisë. Shoferi i autobusit i ka bërë moral një vajze të re pasi […]

Continue Reading

Mrekullia e All-llahut…. Femija lind me kah ne shpine, do te mbeteni goje hapur ! VIDEO

Mrekullia e All-llahut…. Femija lind me kah ne shpine, do te mbeteni goje hapur! Shty pe r3k 1am3n më poshtë për të lexuar lajmin e plotë: Kete videon jane disa pamje te femijeve te ne bote te lindur me diqka te vecante ky eshte rasti kur femija lind me krah ne shpine.. Shty pe r3k […]

Continue Reading

E kapën me presh në duar/ Roja e b urgut e bënte në krevat me kr iminelin e rr ezikshëm

E kapën me presh në duar/ Roja e b urgut e bënte në krevat me kr iminelin e rr ezikshëm.. Shty pe r3k 1am3n më poshtë për të lexuar lajmin e plotë: Gardianja Lauren Mclntyre akuzohet se është përfshirë në një m arrëdhënie sek suale me të bu rgg osurin Andrew Roberts për një periudhë […]

Continue Reading

Hoti: “Nga 15 tetori mund të udhëtoni në Serbi me airoplan.” (VIDEO)

Hoti: “Nga 15 tetori mund të udhëtoni në Serbi me airoplan.” Shty pe r3k 1am3n më poshtë për të lexuar lajmin e plotë: Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti gjste konferences se sotme per media tha se Kosova ka arritur një marrëveshje të madhe me Serbin. Qytetaret e Kosovës mund të udhëtojn për në Serbi me […]

Continue Reading

Xhensila flet si asnjëherë më parë tregon sa ka vuajtur kur ishte fëmijë: Më ka rritur vetëm mami, unë dhe motra kemi…

Xhensila flet si asnjëherë më parë tregon sa ka vuajtur kur ishte fëmijë: Më ka rritur vetëm mami, unë dhe motra kemi… Shty pe r3k 1am3n më poshtë për të lexuar lajmin e plotë: E ftuar në emisioni ‘Nin’ këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka ndarë me ndjekësit kujtime nga fëmijëria e saj si dhe ka folur […]

Continue Reading

A keni shèrre tek shtëpia? Ja si ta lárgòni Syrin e Kèq njëher e përgjithmonë

A keni shèrre tek shtëpia? Ja si ta lárgòni Syrin e Kèq njëher e përgjithmonë.. Shty pe r3k 1am3n më poshtë për të lexuar lajmin e plotë: Disa njerëz e kanë jetën “fushë me lule”, por disa të tjerë kanë një fat jo të mirë dhe pèrbállen me shumë pròbleme gjatë ditës apo jetës së […]

Continue Reading

“Djali që njoha në palestër më futi në dhomë, aty u sh.okova pasi bëmë s*ks, ia pashë që e kishte shumë të madhe…”

Unë jam një vajzë 20 vjeçe dhe kam disa muaj që jam lidhur me një burrë të martuar të cilin e njoha në palestër. Shty pe r3k 1am3n më poshtë për të lexuar lajmin e plotë: Ai është 43 vjeç por është mjaft i mbajtur dhe simpatik. Ditën e parë që e takova, u ulëm […]

Continue Reading

Del në rrugë, prek 100 meshkuj në organin gjenital, arsyeja e kësaj vajze do ju befasojë

Del në rrugë, prek 100 meshkuj në organin gjenital, arsyeja e kësaj vajze do ju befasojë.. Shty pe r3k 1am3n më poshtë për të lexuar lajmin e plotë: Një eksperiment social i zhvilluar në Brazil ka vënë në provë rreth 100 meshkuj. E themi këtë, pasi një modele ka prekur tek organi gjenital meshkuj të […]

Continue Reading

Dalin foton/ Nuk do e besoni si dukej Luana Vjollca para se të bënte nd ërhyrjet plas tike, as bu zë dhe as … nuk ka pasur

Dalin foton/ Nuk do e besoni si dukej Luana Vjollca para se të bënte nd ërhyrjet plas tike, as bu zë dhe as … nuk ka pasur.. Shty pe r3k 1am3n më poshtë për të lexuar lajmin e plotë: Moderatorja Luana Vjollca është njëra ndër femrat më të kom entuara në mediat ro zë. Përveç […]

Continue Reading

Çfarë po ndodh në Greqi? Bëhet kërdia në 24 orët e fundit, vjen paralajmërimi i madh

Çfarë po ndodh në Greqi? Bëhet kërdia në 24 orët e fundit, vjen paralajmërimi i madh.. Shty pe r3k 1am3n më poshtë për të lexuar lajmin e plotë: Ministria e Shëndetësisë greke ka njoftuar se numri i rasteve të reja me virus është rritur ndjeshëm me rreth 416 të infektuar në 24 orët e fundit, […]

Continue Reading