Shqiponja kapë fëmijen në ajër, shikoni reagimin e prinderve, i shpetojnë jetën në momentin e fundit ! VIDEO

Shqiponja kapë fëmijen në ajër, shikoni reagimin e prinderve, i shpetojnë jetën në momentin e fundit ! Shty pe r3k 1am3n më poshtë për të lexuar lajmin e plotë: Do befasoheni nga keto pamje qe do shihni, se si shqiponja ngreh ne ajer femijen e vogel ! Shty pe r3k 1am3n më poshtë për të […]

Continue Reading

Gjyste Vulaj publikon foto duke u puthur me një vajzë

Gjyste Vulaj publikon foto duke u puthur me një vajzë. Shty pe r3k 1am3n më poshtë për të lexuar lajmin e plotë: Gjyste Vulaj është njëra prej këngëtareve me të njohura dhe të dashura për publikun shqiptar, ku prej disa vitesh është pjesë e tregut muzikor dhe po pëlqehet mjaftë. Ajo edhe pse gjithmonë përfolët […]

Continue Reading

Situata e rëndë/ Prezantohen masa të reja për shqiptarët, dalje me orar dhe mbyllje të…

Situata e rëndë/ Prezantohen masa të reja për shqiptarët, dalje me orar dhe mbyllje të… Kosova merr masa të reja kufizuese për të frenuar përhapjen e koronavirusit. Shty pe r3k 1am3n më poshtë për të lexuar lajmin e plotë: Kështu tha ministri i Shëndetësisë në Qeverinë e Kosovës, Armend Zemaj, i cili tha se vendimi […]

Continue Reading

Ngjarje e rëndë në familje, 15-vjeçarja denoncon atë që i kishte bërë burri …

Ngjarje e rëndë në familje, 15-vjeçarja denoncon atë që i kishte bërë burri … Shty pe r3k 1am3n më poshtë për të lexuar lajmin e plotë: Një burre 51-vjeçar u ar*restua pasi akuzohet se ka nga*cmuar s*e*ksu*alisht një vajzë të m*itur. Sipas policisë, autori i dyshuar është shtetasi A. K., 51 vjeç, banues në Fier. […]

Continue Reading

Prezantueses i dalin të brendshmet në transmetim live, i ftuari çohet ta ndihmojë

Prezantueses i dalin të brendshmet në transmetim live, i ftuari çohet ta ndihmojë. Shty pe r3k 1am3n më poshtë për të lexuar lajmin e plotë: Ky është momenti kur një prezantuese rumune ka sht.an.gur të gjithë shikuesit me veprimin e saj. Ajo ishte në transmetim live, kur papritur ka ngritur fustanin dhe ka shfaqur të […]

Continue Reading

Dri.thëruese / Historia E Dh.imb.shme E Vajzës: Babi Asnjëherë Nuk Më Ka Dashur, Ai …..

Dri.thëruese / Historia E Dh.imb.shme E Vajzës: Babi Asnjëherë Nuk Më Ka Dashur, Ai ….. Shty pe r3k 1am3n më poshtë për të lexuar lajmin e plotë: Qysh kur kam lindur Babi nuk më ka dashur, me pretekstin se donte djalë… Thonë se jeta është një sfidë me shumë vu/ajtje dhe pak pika lumturie. Thonë […]

Continue Reading

Mrekullia e Zotit: U shpetua femija i ngujuar qe kishte mbetur ne toke… Prekese (VIDEO)

Mrekullia e Zotit: U shpetua femija i ngujuar qe kishte mbetur ne toke… Shty pe r3k 1am3n më poshtë për të lexuar lajmin e plotë: Video që tregon fuqinë dhe mrekullitë e Allahut. Ne shohim një djalë të ri të shpëtuar nga ajo që mund ta kishim perceptuar vetëm si vdekje të sigurt. Por, me […]

Continue Reading

Letra që po përlot njerëzimin, 27 vjeçarja: Jam me ka.nc.er, nuk dua të v.des!

Letra që po përlot njerëzimin, 27 vjeçarja: Jam me ka.nc.er, nuk dua të v.des! Shty pe r3k 1am3n më poshtë për të lexuar lajmin e plotë: Mesazhi që një grua a re australiane shkroi për botën para se të vd ist e është shpërndarë nga të afërmit e saj në rrj etet sociale pasi ajo […]

Continue Reading

Momenti kur shfaqet nje engjull i vertete teksa po njerezit po faleshin, nje mrekulli e Allahut/ VIDEO

Momenti kur shfaqet nje engjull i vertete teksa po njerezit po faleshin, nje mrekulli e Allahut. Shty pe r3k 1am3n më poshtë për të lexuar lajmin e plotë: Ngjarja ka ndodhur ne Kaba, gjate procesit te faljes mendohet se nje engjull eshte shfaqur mes njerezve te cilet po faleshin. Kamerat e sigurise kane kapur momentin […]

Continue Reading

Vajza nxirret nga rrënojat e tërmetit dhe përqafon babain e saj (Video)

Vijojnë operacionet e shpëtimit në Izmir të Turqisë pas tërmetit shkatërrimtar i cili shembi disa godina. Shty pe r3k 1am3n më poshtë për të lexuar lajmin e plotë: Në një video të publikuar në Tëitter, duket momenti kur një vajzë nxirret nga gërmadhat në gjendje të mirë shëndetësore. Ajo ndihmohet nga ekipet e shpëtimit dhe […]

Continue Reading