A e gjeni kush është vajza në foto?- Ajo është njëra prej këngëtareve më të dashura

Është një nga këngetaret më të mira te muzikës shqiptare. Vajza në foto është Shkurte Fejza këngëtarja ishte me të vërtet një artiste e kompletuar. Ajo këndon shumë bukur dhe është e mrekullueshme. Por kjo foto është e vjetër dhe nja nga fotot e rralla të këngëtares Shkurte Fejza.

Continue Reading

Pamje nga brenda shtëpisë së kryeministrit Edi Rama në Surrel (Video)

Shtëpia në Surrel e kryeministrit Edi Rama ka ngjallur shpesh interes, pasi nuk ka dalë asnjë foto nga brenda saj. Shpesh janë publikuar pamje, por asnjëherë nuk janë konfirmuar nëse vërtetë janë të shtëpisë së kreut të qeverisë. Para pak kohësh kryeministri ka qënë i ftuar në një emision televiziv ku stafi i emisionit ka […]

Continue Reading

E pazakontë! Muratori ndërton tunel sekret që lidhej me shtëpinë e së dashurës së tij, pendohet kur i zbulon i shoqi

Shpesh marrëdhëniet në çift nuk ecin ashtu siç duhet dhe për këtë arsye partnerët e palumtur ndihen të paplotësuar dhe kërkojnë që këtë boshllëk ta mbushin në lidhje të tjera. I tillë është një rast që ka ndodhur në Meksikë, ku një murator i quajtur Alberto, ka ndërtuar një tunel nga shtëpia e tij për […]

Continue Reading

OBSH bën paralajmërimin e tme.rrshëm: Do të vijnë pandemi më të këqija, ja çfarë duhet të dini

Ekspertët e Organizatës Botërore të Shëndetësisë, kanë paralajmëruar se do të vijnë pandemi më të këqija, duke theksuar se do të jenë më të ashpëra se pandemia e Covid-19. Ekspertët, në konferencën e fundit të OBSH-së për vitin 2020, theksuan se ne si specie tani duhet të mësojmë të jetojmë me koronavirusin. Shefi i programit […]

Continue Reading

U përzgjodh mes 60 mijë femrave, kjo është bukuroshja që ruan Vladimir Putinin

Anna Khramtsova është 31-vjeçarja e cila është pjesë e një regjimi ushtarak e cila i raporton drejtpërdrejt udhëheqësit të Kremlinit. Një nga rojet kryesore të Vladimir Putinit është votuar si luftëtarja më e bukur femër në paraqitjen e Bukurisë së Gardës Kombëtare. Bjondja 31-vjeçare tha se i pëlqen të merret me stërvitjet e saj me […]

Continue Reading

Histori+16: Shefi më dha disa detyra të vështira në shtrat

Kurrë nuk më kishin tërhequr burrat më të mëdhenj se unë në moshë. Nuk jam si ato vajzat që thonë se djemtë e rinj u duken shumë të mërzitshëm dhe budallenj. Sigurisht, burrat më të mëdhenj në moshë mund të jenë shumë interesantë dhe gjithmonë dinë të zgjedhin fjalën e duhur, si edhe të të […]

Continue Reading

Ish ushtari i Sërbisë tron.dit me deklaratën: Do të dëshmoj për krejt krimet janë kryer në Kosovë, ja detajet

Ish-pjesëtari i MUP-it serb, që gjatë luftës në Kosovë, ka përdorur uniformën e UÇK-së për të kryer disa operacione kr im inale, ka vendosur të flasë. Këtë herë, Slavko Nikiq po e kë rcë non drejtpërdrejt presidentin e Serbisë Aleksandar Vuçiq. Thotë se do t’i tregojë krejt emrat e njerëzve që kanë kryer kri me […]

Continue Reading

“Asnjë shqiptar nuk do të mbesë këtu”, maqedonasi nga Manastiri ofendon shqiptarin (VIDEO)

Gjatë ditës së djeshme, në Manastir, një qytetar maqedonas ofendon shqiptarin i cili po e filmon gjithë ngjarjen. “Këtu asnjë shqiptarë nuk do të mbesë”, i thotë maqedonasi Albin Serifovit. Të tjerëve ai u thotë të kenë kujdes dhe të mos ndërhyjnë dhe detyron incizuesin të ndalë filmimin. Pritet të shihet nëse organet kompetente do […]

Continue Reading

“Harrojeni“ termetin ne Kroaci, shpërthím i madh në Prishtinë / 12 persona të …

12 persona kanë mbetur të lënduar pas një shpërthími që ka ndodhur sot në një objekt i cili gjendet në rrugën Prishtinë-Ferizaj. Personat e lënduar janë dërguar për trajtim mjekësor në Qendrën Emergjente në Prishtinë. shkruan GazetaFlash24. Në këtë objekt ka shpër thyer një bombolë gazi duke shkak tuar edhe d ëme materiale. Në vendngjarje […]

Continue Reading

Lajm i fundit/ Publikohen Fotot e 2 motrave të vr.ara dhe Fotot e Autorit, 2 fëmijët e Zhanetës panë momentin kur i v.rau mamanë, oh zot…

Një ngjarje e rë ndë ndodhi paraditen e sotme në zonën e “Astirit” në Tiranë, ku një 59 vjeçar shqiptar i Maqedonisë la pa jete bashkëjetuesen dhe motrën e saj. Autori është Përparim Ademi, i cili që lloi mbi 2 motrat pasi e dashura e tij nuk ka pranuar që të vazhdojë lidhjen me të. […]

Continue Reading